Pieczątki Wizytówki

Pieczątki i wizytówki logo

• PIECZĄTKI ONLINE • • TANIE WIZYTÓWKI •

Brawo! Odkryłeś naszą promocję.
Zamów tego samego dnia pieczątkę i wizytówki a dostaniesz w sumie 10% rabatu!

PIECZĄTKI FIRMOWE najbardziej potrzebne i najczęściej zamawiane modele pieczątek dla firm. Posiadamy modele pieczątek największych firm na świecie takich jak Colop czy Wagraf. W każdej z pieczątek zmieszczą się wymagane dane takie jak: nazwa firmy, adres firmy lub siedziby, NIP, Regon. Dodatkowo mogą zawierać numer telefonu, adres e-mail i adres strony internetowej. Pieczątki firmy Wagraf i Modico posiadają dodatkowo praktyczne zamknięcie.

PIECZĄTKI PODPISOWE automatyczne pieczątki na podpis lub na małą ilość treści. Standardowa treść takiej pieczątki to: Imię i nazwisko, nazwa stanowiska. Może również zawierać numer telefonu i adres e-mail. Pieczątki również posiadają zamknięcie, które ułatwia jej przenoszenie i przechowywanie. Mogą też to być faksymile czyli pieczątki odwzorowujące podpis osoby. Oprócz skanu podpisu na pieczątce możemy wprowadzić standardowe dane, czyli imię i nazwisko i nazwę stanowiska.

PIECZĄTKI KIESZONKOWE to bardzo małe poręczne pieczątki, do których można wpisać tyle samo tekstu co w dużych pieczątkach firmowych. Kieszonkowe pieczątki często nazywane są pieczątkami dla lekarzy - lekarskimi właśnie ze względu na wygodę noszenia przy sobie.

DUŻE PIECZĄTKI WIELKOPOWIERZCHNIOWE to pieczątki o bardzo dużej powierzchni na tekst. Stosowane w księgowości, potrzebne do wypełniania wniosków programów unijnych i wszędzie gdzie potrzebne jest dużo miejsca np do tekstów reklamowych lub na produkcji. Posiadamy tradycyjne oprawy drewniane i pieczątki automatyczne, które do odbijania nie potrzebują zewnętrznej poduszki z tuszem.

PIECZĄTKI EKSPRESOWE to nowoczesne pieczątki, które możemy wykonać od ręki na poczekaniu tylko w 5 minut. Pieczątki te wykonujemy lepszą metodą niż laserowa. Naświetlana jest specjalna mikroguma, która pozwala wykonać pieczątkę o bardzo skomplikowanym wzorze nawet zdjęcie. Pieczątki ekspresowe posiadają 2 razy więcej tuszu niż pieczątki tradycyjne, tusz wystarcza nawet na 20 000 odbić i można go wielokrotnie uzupełniać. Na każdą ekspresową pieczątkę dajemy aż 2 lata gwarancji!

Wszystkie CENY KOMPLETNE z wykonaniem gumki stemplarskiej, tuszem, projektem i VAT!

Wpisz treść pieczątki


Podgląd wyglądu pieczątki


Kolor tuszu pieczątki

Dane do faktury / rachunku

Szczegóły dostawy

Dane kontaktowe